Główna Urządzenia BC-M6: Masaż próżniowy, drenaż limfatyczny

BC-M6: Masaż próżniowy, drenaż limfatyczny

BC-M6_pr

powieksz

Masaż próżniowy (ssący) polega na rytmicznym i kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałdu skórnego. Daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwalczaniu cellulitu, eliminuje toksyny, uelastycznia skórę i działa drenująco. Masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych metod pozbywania się tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Drenaż limfatyczny jest zabiegiem polecanym przez lekarzy w przypadkach obrzęku nóg, rąk, mających związek z problemami zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych. Jest także zalecany dla osób z żylakami i mających problem z ciśnieniem. Drenaż limfatyczny jest zabiegiem, który skutecznie pomaga w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową. Ma on za zadanie przepchnięcie limfy, toksyn i produktów przemiany materii, by w sposób naturalny poprzez organizm zostały one wydalone. Drenaż limfatyczny jest to masaż pompująco-ugniatający. Dlatego często po zabiegu odczuwalna jest wzmożona moczopędność, co jest naturalnym objawem pracy organizmu.

Funkcje:

  • redukcja celulitu, 
  • detoksykacja, 
  • przyspieszenie regeneracji tkanki, 
  • modelowanie sylwetki, 
  • udrożnienie i pobudzenie cyrkulacji krwi i układu limfatycznego, 
  • działanie odchudzające, 
  • ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Zabiegi z użyciem aparatu BC-M6 opierają się na połączeniu masażu mechanicznego z precyzyjnie regulowanym podciśnieniem. Jest to zabieg całkowicie nieinwazyjny, wspomagający naturalne procesy zachodzące w organizmie.

Technika zabiegów opiera się na mechanicznym zasysaniu fałdów skóry z jednoczesnym ich rozmasowaniem w różnych kierunkach. Dzięki zastosowaniu systemu rolek, fałd skóry jest zasysany, podnoszony i rolowany. Zabiegi z użyciem aparatu BC-M6 wskazane są dla osób ze znacznym nadmiarem tkanki tłuszczowej, 2. i 3. stopniem cellulitu, z luźną skórą oraz takich, które wymagają dodatkowo wzmocnienia tkanki mięśniowej. Zabiegi stymulują układ żylny i limfatyczny, wspomagają wymianę komórkową oraz pobudzają usuwanie toksyn zgromadzonych w organizmie, jednocześnie zmniejszając retencję wody. Możemy BC-M6 wykorzystać do likwidowania blizn, rozstępów, śladów pooparzeniowych, zwłóknień tkanki oraz wspomagająco w leczeniu problemów dermatologicznych. Jednak najbardziej spektakularne efekty osiąga się w usuwaniu cellulitu i tkanki tłuszczowej. Zabiegi wykonujemy w serii 15-20 zabiegów, dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg powinien trwać od 35 do 60 minut. Skuteczność zabiegów jest porównywalna do zabiegów liposukcji, czyli chirurgicznego odsysania tkanki tłuszczowej. Terapię z użyciem BC-M6 należy połączyć z przestrzeganiem zasad zdrowego odżywiania, lekką aktywnością fizyczną, oraz – w celu szybszego wyeliminowania toksyn i uzyskania pełnego efektu drenującego – z codziennym wypijaniem 2,5 litra wody. Masaż powoduje szybką redukcję tkanki tłuszczowej nawet o 80%, trwałą likwidację cellulitu, ujędrnienie skóry, wymodelowanie sylwetki, przywrócenie prawidłowego metabolizmu, odmłodzenie naskórka, pobudzenie transportu komórkowego, zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, wyeliminowanie toksyn, drenaż obrzęków. Aparat BC-M6 posiada czytelny panel sterowniczy oraz nowoczesny, futurystyczny design obudowy. Obsługa aparatu jest łatwa i przyjemna.

Zapytaj o produkt

ask

Cena

11.900 zł

brutto (zawiera VAT)